Historie

Založení

Firma Ineko-optik byla založena v roce 1992 jako jedna z prvních soukromých optických společností na našem trhu v novodobé historii. I přesto, že firma vznikla bez přispění zahraničního kapitálu, zásluhou zkušeností a píle zakladatele se od prvopočátku dynamicky rozvíjí.

Již v prvních letech činnosti se majitelé snažili zavádět do oboru oční optiky veškeré dostupné novinky a inovace, které se k nám ze zahraničí dostávaly.

Setkání odborníků z oboru oční optiky

Své renomé firma mimo jiné získávala i jinou činností, např. každoročním organizováním výstav a setkání odborníků, optiků a očních lékařů, známých osobností z politického i kulturního života, často i se zahraniční účastí, ve Špindlerově Mlýně. Několik prvních porevolučních let to byla prakticky jediná odborná výstava v republice, která se těšila velkému zájmu.

Proč právě naše oční optika?

V současné době firma Ineko-optik provozuje nejen několik prodejen s oční optikou, ale provozuje i soukromé zdravotnické zařízení, kde za pomocí moderního vybavení oční lékaři a optometristé vyšetřují a měří zrak, a kde je samozřejmě v návaznosti na to možno okamžitě zhotovit patřičné brýle, či aplikovat kontaktní čočky. V řadách zaměstnanců v naší firmě pracují odborníci s dlouholetými zkušenostmi, kteří svým působením zajišťují profesionalitu námi poskytovaných služeb.

Velkoobchodní prodej sortimentu oční optiky

Naše dceřiná společnost Ineko-optika v.o.s. se zabývá velkoprodejem několika významných značek kvalitních brýlových obrub, sportovních a slunečních brýlí, zejména Faconable, Renato Balestra, Gatinnoni, Guess, Gant, Alpina, West a jiné.

Internetové stránky velkoobchodu: www.ineko-optika.cz

^ nahoru