Oční lékař

Ordinace očního lékaře

Cílem oční optiky Ineko-optik je komlexní péče, tj. vyšetření očním lékařem, změření zraku a zhotovení brýlí na jednom místě během jedné návštěvy. Vyšetření očí je možné bez objednání.

Tato péče je poskytována v našich pobočkách na 17. Listopadu a v Palackého ulici v Pardubicích, kde provozujeme vlastní lékařskou ordinaci s každodenním provozem. Ordinace očních lékařů je vybavena nejmodernější diagnostickou vyšetřovací technikou, srovnatelnou s evropskými i světovými standardy.

Ostatní naše provozovny jsou navázány na ordinace očních lékařů, v některých městech jsou prakticky s lékařem takzvaně "pod jednou střechou". Toto platí např. v Polici n/M, Dobrušce, Náchodě, V Pardubicích a v Jičíně. Kromě ordinací poskytujeme zdarma měření zraku v určitých dnech, a to na provozovnách: v Pardubicích, v Rychnově nad Kněžnou, v Ústí n/O, Železném Brodě, Jičíně apod. Podrobnější informace o provozních dobách a umístění těchto vyšetřoven najdete v odkazech u jednotlivých provozoven.

Ošetření v místě Vašeho bydliště

Broumov, Červený Kostelec Děčín, Dobruška, Dvůr Králové nad Labem, Hradec Králové, Hronov, Chlumec nad Cidlinou, Jičín, Kostelec nad Orlicí, Pardubice, Police nad Metují, Rumburk, Rychnov nad Kněžnou, Ústí nad Orlicí, Varnsdorf, Železný Brod.

^ nahoru