O naší společnosti

Ineko-optik, s.r.o. - prodej brýlí, čoček a oční lékaři

se zabývá prodejem a zhotovováním korekčních pomůcek, prodáváme sluneční brýle, dioptrické brýle, kontaktní čočky a také doplňkový sortiment oboru oční optiky.

Přímo v našich prodejnách nebo v jejich blízkosti naleznete rovněž ordinaci očních lékařů. Naše ordinace jsou vybaveny nejmodernější diagnostickou technikou, srovnatelnou s evropskými i světovými standardy.

Novinky v oční optice Ineko-optik s.r.o.

AKTUÁLNĚ


Myslete na své oči včas

Zdarma provedeme preventivní vyšetření na autorefraktoru ke zjištění Vaší zrakové ostrosti (optiky Dobruška, Jičín, Pardubice - 17.listopadu, Rychnov nad Kněžnou, Ústí nad Orlicí, Železný Brod).

Potřebujete brýle? Zbytečně se nehoňte

Lékařský předpis a následné zhotovení brýlí na jednom místě (tj. komplexní péči) získáte na optice Pardubice Palackého a 17. listopadu, Dobruška, Hradec Králové, Police nad Metují, Rychnov nad Kněžnou.

Akce v oční optice Ineko-optik s.r.o.

AKCE / SLEVY


Sleva 15%

Dozvěděli jste se o nás na internetu? Vytiskněte si slevový kupon.

Zastavte se u nás v sobotu

10% sleva při prodeji zboží.

^ nahoru

INEKO-OPTIKA v.o.s.

Naše dceřiná společnost se zabývá velkoprodejem několika významných značek kvalitních brýlových obrub, sportovních a slunečních brýlí, zejména Faconable, Renato Balestra, Gatinnoni, Guess, Gant, Alpina, West a jiné.

OTEVŘÍT

OČNÍ LÉKAŘI

Cílem naší oční optiky je komlexní péče, tj. vyšetření očním lékařem, změření zraku a zhotovení brýlí na jednom místě během jedné návštěvy.


OTEVŘÍT

VOŠ - DIPLOMOVANÝ OČNÍ OPTIK

VOŠ byla založena v roce 1995 s cílem poskytovat kvalitní vzdělání zájemcům o práci v očních optikách. Úkolem studijního programu je připravit budoucí absolventy jak po stránce teoretické tak především praktické k této činnosti.

OTEVŘÍT